Honeywell Česká republikaNový zónový regulátor evohome

Řešení pro automatizaci a řízení


Výrobky a technologie oddělení Automation and Control Solutions (ACS) jsou instalovány ve více než 100 miliónech domácností a 5 miliónech budov po celém světě. Oddělení ACS nabízí výrobky a řešení pro řízení tepelné pohody Vašeho domova, komfortu Vaší kanceláře a technologických procesů automatizačních prostředků. Všechny výrobky, dodávané společností Honeywell, poskytují nejvyšší přesnost, výkonnost a jednoduchost při jejich nasazování a údržbě. Díky rozsáhlým zkušenostem všech pracovníků firmy Honeywell, nabízíme profesionální řešení ve všech oblastech průmyslu. To vše je podpořeno našimi technologiemi jejichž vývoj probíhá i v České republice.

Malá regulace, vytápění a voda
Malá Oddělení Environmental Controls (EvC) nabízí výrobky pro obytné domy, budovy i komerční a průmyslové objekty. Tyto výrobky zajišují pohodlné, bezpečné a ekonomické prostředí v domácnostech, školách, nemocnicích, komerčních a průmyslových objektech.

Měření a regulace
Měření a regulace
Měření Oddělení Měření a Regulace se zabývá distribucí řídících systémů a polní instrumentace pro řízení technologií VZT, vytápění a chlazení v administrativních komplexech, obchodních centrech, hotelech, nemocnicích, školách a dalších budovách podobného rozsahu.

Komponenty pro chladící techniku
Komponenty pro chladicí techniku Oddělení komponentů pro chladící techniku dodává expanzní ventily pro chladící okruhy širokého spektra aplikací. Další součástí portfolia divize jsou doplňkové komponenty pro chladící okruhy - vysoušecí filtry, průhledítka a zpětné ventily, jakož i ucelená nabídka jednotek elektronické regulace.

Řízení spalování
Řízení spalování Oddělení řízení a regulace spalování je vedoucí firma v oblasti řízení malých a průmyslových hořáků a kotlů. Naše výrobky se obvykle stávají součástí zařízení jiných výrobců. Mnoho našich výrobků je vyvinuto pro konkrétní projekty a jsou vyrobeny na míru tak, aby vyhovovaly požadavkům každého jednotlivého zákazníka.

Komponenty
Sensing Portfolio produktů Sensing&Control obsahuje desítky tisíc komponent pro průmyslovou automatizaci. Obecně lze sortiment rozdělit: Senzory, snímače a spínače, bezpečnostní prvky, optoelektronické prvky, speciální prvky pro letecké a vojenské aplikace, elektromagnetické ventily, regulátory, indikátory, zapisovače, řídící systémy a analyzátory.

Průmysl
Technologie Firma Honeywell Vám předkládá širokou nabídku automatizačních prostředků pro řízení prakticky jakéhokoli technologického procesu. Produkty, dodávané společností Honeywell, poskytují nejvyšší přesnost, výkonnost a jednoduchost při jejich nasazování a údržbě. Tyto vlastnosti vycházejí z rozsáhlých zkušeností všech pracovníků firmy Honeywell, získaných z úspěšného řešení požadavků řízení technologických procesů po celém světě.
Vyhledávání - Honeywell Česká republika

Vyberte si jazyk
Honeywell Česká republika